Jest nam miło poinformować, że GM Sprinkler Sp. z o.o. został wykonawcą projektu i kompletnej instalacji tryskaczowej oraz hydrantowej wraz z pompownią w nowo budowanym centrum logistyki Amazon w Kołbaskowie koło Szczecina.

Warto zaznaczyć, że centrum logistyczne o powierzchni 67 tysięcy m² jest kolejnym, czwartym obiektem Amazon w Polsce z czego dwa poprzednie w całości realizowane były przez firmę GM Sprinkler, jeśli chodzi o stałe urządzenia gaśnicze.

 

Jest nam miło poinformować, że GM Sprinkler Sp. z o.o. został wykonawcą projektu i kompletnej instalacji tryskaczowej wraz z pompownią w Galerii Północnej w Warszawie.

Planowana realizacja umowy z Unibep S.A. montażu około 20 000 sztuk tryskaczy przewiduje zakończenie prac w sierpniu 2017 roku.

„Przychodzi taki czas, kiedy trzeba podjąć decyzję i działać. Wtedy już nigdy nie należy spoglądać wstecz.” Wait Phillips

Po 10 latach działania spółki pod zarządem Mirosława Protasiewicza i Grzegorza Guzka następuje podział przez wydzielenie zorganizowanej części przedsiębiorstwa na spółkę nowo zawiązaną.

Byłemu prezesowi Grzegorzowi Guzek dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy sukcesów w nowej działalności gospodarczej, pod nazwą GW Sprinkler System Sp. z o.o.

Pracownicy GM Sprinkler